Zygmunt Solorz odwołany z rad nadzorczych swoich spółek. Odpowiada pozwami

We wtorek (22.07) Zygmunt Solorz został odwołany z rad nadzorczych czterech czołowych firm z jego holdingu. Chodzi o Cyfrowy Polsat, Polkomtel i Telewizję Polsat. Zdymisjonowano też prezesa dwóch pierwszych podmiotów. Prawnik miliardera podkreśla, że to ruch bezprawny i rzekomo skuteczny, a sam właściciel imperium medialno-komunikacyjnego zapowiada pozwy w tej sprawie. I rychły powrót.   W … Czytaj dalej Zygmunt Solorz odwołany z rad nadzorczych swoich spółek. Odpowiada pozwami